O FIRMIE

O FIRMIE

Firma Magnum powstała w ubiegłym wieku jako producent odzieży ochronnej. Od momentu powstania w 1990 roku, nadrzędnym celem firmy jest maksymalna troska o naszego Klienta i zaspokojenie jego nawet najbardziej wyszukanych potrzeb.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu nabytemu wraz z realizacją niezliczonej ilości zamówień, z dużymi sukcesami wspomagamy współpracujące z nami firmy fachowym doradztwem w zakresie rozwiązań i funkcjonalności produkowanej przez nas odzieży.

Nasze w pełni skomputeryzowane biuro projektowe wciąż tworzy nowe kolekcje a nowoczesny park maszynowy dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze pozwala na zrealizowanie każdego zamówienia.

W naszej produkcji używamy jedynie najwyższej jakości tkanin takich jak Ten Cate czy Klopman. Wszystkie komponenty użyte do produkcji posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość.

magnum odzież robocza warszawa dwa rodzaje kurtek

Chcąc zadowolić Klientów nasza działalność rozszerzona jest o artykuły najwyższej jakości. Jesteśmy dystrybutorem najlepszych na świecie szafek socjalnych jak i mebli biurowych firmy C+P.

Oferta nasza zawiera również buty ochronne renomowanych firm tj. LEMAITRE, ARTELLI, COFRA, BETA jak i polskich producentów.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę firmy Drager, producenta lekkiej jak i ciężkiej ochrony oddechowe

Przez te wszystkie lata budowania naszej pozycji na rynku, rozszerzyliśmy ofertę do całego asortymentu potrzebnego do pracy. Środki ochrony indywidualnej poprzez środki czystości, papiery, sprzęt bezpieczeństwa i inne możecie zakupić w naszej firmie.

W swojej ofercie posiadamy odzież ochronną, która daje 100% gwarancję bezpieczeństwa i komfort użytkowania.

Zapytaj o produkt

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.